; Foto Lukas - Fotograf Poděbrady
Background

Informace

Jsme fotostudio s dlouholetou tradicí, profesionálním přístupem a nízkými cenami!

Naleznete nás ve městě Poděbrady, nedaleko náměstí. Přesnou naší adresu naleznete v sekci kontakt. Nabízíme kompletní fotografické služby: od portrétů, přes fotografování svateb a jiných událostí, po prodej fotografického příslušenství a fotodárků.


Jmenuji se Lubomír Šípek. Mé fotografické začátky se datují již od roku 1979, kdy jsem dokončil fotografickou školu. Od této doby se věnuji tomuto řemeslu. Nejprve jsem pracoval jako laborant v temné komoře. Postupně jsem přešel do fotoateliéru, kde se fotografovalo téměř vše (portréty, děti, reklamní foto, svatby aj.). Jako vedoucí jsem zde pracoval až do roku 1991. Poté jsem si založil soukromou firmu FOTO-LUKAS.

V současné době provozuji moderní fotoateliér s mnoha pozadími a dekoracemi s moderními zábleskovými světly. Dále vlastním zařízení na okamžité zhotovování fotografií až do formátu A4. V mém obchodě najdete veškeré foto zařízení s různým příslušenstvím, foto rámečky, fotoalba aj. Fotografuji moderním digitálním aparátem zn. Nikon.

Vždy se snažím, aby fotografování bylo pro Vás příjemným zážitkem, a rád se nechám inspirovat Vašim přáním. (Nebo spíš Vašimi nápady???)

naše fotogalerie

Maturita Svatby Rodinné foto